
Wholesale 925 Sterling Silver Heart Shaped Open Adjustable Ring With Platinum And 18K Gold Electroplating For Women
Wholesale 925 Sterling Silver Heart Shaped Open Adjustable Ring With Platinum And 18K Gold Electroplating For Women
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Original: $22.86
-65%$22.86
$8.00More Images





Wholesale 925 Sterling Silver Heart Shaped Open Adjustable Ring With Platinum And 18K Gold Electroplating For Women
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























