
Wholesale 925 Sterling Silver Heartshaped Necklace For Women Ochain Electroplated
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Original: $14.05
-65%$14.05
$4.92More Images





Wholesale 925 Sterling Silver Heartshaped Necklace For Women Ochain Electroplated
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |























