
Wholesale 925 Sterling Silver Inlaid Mossan Diamond Four Leaf Clover Geometric Design Women's Earrings
Wholesale 925 Sterling Silver Inlaid Mossan Diamond Four Leaf Clover Geometric Design Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver (White Gold),925 Silver |
| Mosaic Material | Mossam Drill |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers,Leaves,Geometry |
| Style | All-Match,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |
Original: $41.34
-65%$41.34
$14.47More Images




Wholesale 925 Sterling Silver Inlaid Mossan Diamond Four Leaf Clover Geometric Design Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver (White Gold),925 Silver |
| Mosaic Material | Mossam Drill |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers,Leaves,Geometry |
| Style | All-Match,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver (White Gold),925 Silver |
| Mosaic Material | Mossam Drill |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers,Leaves,Geometry |
| Style | All-Match,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |























