
Wholesale 925 Sterling Silver Ladies Pendant Necklace With Sunflower And Snowflake Patterns Simple Style
Wholesale 925 Sterling Silver Ladies Pendant Necklace With Sunflower And Snowflake Patterns Simple Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Simple |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
More Images




Wholesale 925 Sterling Silver Ladies Pendant Necklace With Sunflower And Snowflake Patterns Simple Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Simple |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Simple |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























