
Wholesale 925 Sterling Silver Moissanite Clavicle Necklace With Geometric Pattern And Cross Chain Pt950 Gold Plated
Wholesale 925 Sterling Silver Moissanite Clavicle Necklace With Geometric Pattern And Cross Chain Pt950 Gold Plated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | Article |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Original: $21.86
-65%$21.86
$7.65More Images




Wholesale 925 Sterling Silver Moissanite Clavicle Necklace With Geometric Pattern And Cross Chain Pt950 Gold Plated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | Article |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | Article |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |























