
Wholesale Adjustable Opening Ring S925 Sterling Silver Geometric Minimalist Style Electroplated With Platinum And 18K Gold For Women And Unisex
Wholesale Adjustable Opening Ring S925 Sterling Silver Geometric Minimalist Style Electroplated With Platinum And 18K Gold For Women And Unisex
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $18.38
-65%$18.38
$6.43More Images






Wholesale Adjustable Opening Ring S925 Sterling Silver Geometric Minimalist Style Electroplated With Platinum And 18K Gold For Women And Unisex
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























