
Wholesale Animal Zodiac Ox Head Pendant Necklace 925 Sterling Silver Pt950 Gold Plated For Women
Wholesale Animal Zodiac Ox Head Pendant Necklace 925 Sterling Silver Pt950 Gold Plated For Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | Strip |
| Style | Simple |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Original: $22.38
-65%$22.38
$7.83More Images




Wholesale Animal Zodiac Ox Head Pendant Necklace 925 Sterling Silver Pt950 Gold Plated For Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | Strip |
| Style | Simple |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | Strip |
| Style | Simple |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |























