
Wholesale Bead Necklace 925 Sterling Silver Geometric Oshaped Chain Plated With Gold Polished Minimalist Style For Women
Wholesale Bead Necklace 925 Sterling Silver Geometric Oshaped Chain Plated With Gold Polished Minimalist Style For Women
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 5g |
Original: $12.96
-65%$12.96
$4.54More Images





Wholesale Bead Necklace 925 Sterling Silver Geometric Oshaped Chain Plated With Gold Polished Minimalist Style For Women
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 5g |























