🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Bracelet 925 Sterling Silver Geometric Light Luxury Electroplated
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Select Color
Select Spec
From $13.79
Original: $39.41
-65%Wholesale Bracelet 925 Sterling Silver Geometric Light Luxury Electroplated—
$39.41
$13.79More Images






Wholesale Bracelet 925 Sterling Silver Geometric Light Luxury Electroplated
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























