
Wholesale Butterfly Ochain Necklace 925 Sterling Silver Diamond Plated Bow Light Luxury Animal Style For Women
Wholesale Butterfly Ochain Necklace 925 Sterling Silver Diamond Plated Bow Light Luxury Animal Style For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Animals |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $16.45
-65%$16.45
$5.76More Images






Wholesale Butterfly Ochain Necklace 925 Sterling Silver Diamond Plated Bow Light Luxury Animal Style For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Animals |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Animals |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























