
Wholesale Butterfly Sterling Silver 925 Elegant Geometric Electroplated Necklace Clavicle Chain For Female
Wholesale Butterfly Sterling Silver 925 Elegant Geometric Electroplated Necklace Clavicle Chain For Female
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Elegant,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $24.28
-65%$24.28
$8.50More Images





Wholesale Butterfly Sterling Silver 925 Elegant Geometric Electroplated Necklace Clavicle Chain For Female
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Elegant,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Elegant,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























