
Wholesale Clavicle Chain Vintage Cultivation Emerald 925 Silver Geometric Pattern O Chain Necklace For Women
Wholesale Clavicle Chain Vintage Cultivation Emerald 925 Silver Geometric Pattern O Chain Necklace For Women
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $46.78
-65%$46.78
$16.37More Images




Wholesale Clavicle Chain Vintage Cultivation Emerald 925 Silver Geometric Pattern O Chain Necklace For Women
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























