
Wholesale Constellation Pendant Necklace Oildrip Copper O Word Chain Jewelry
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Constellation |
| Style | Simple,Twelve Constellations |
| Weight | 5g |
Original: $1.81
-65%$1.81
$0.63More Images




























Wholesale Constellation Pendant Necklace Oildrip Copper O Word Chain Jewelry
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Constellation |
| Style | Simple,Twelve Constellations |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Constellation |
| Style | Simple,Twelve Constellations |
| Weight | 5g |























