
Wholesale Copper Geometric Electroplating Ring For Men
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $2.39
-65%$2.39
$0.84More Images





Wholesale Copper Geometric Electroplating Ring For Men
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |





















