
Wholesale Ring Copper Geometric Retro Hiphop Electroplating Jewelry Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Retro,Plants And Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $1.81
-65%$1.81
$0.63More Images




Wholesale Ring Copper Geometric Retro Hiphop Electroplating Jewelry Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Retro,Plants And Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Retro,Plants And Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |





















