
Wholesale Retro Hollow Women's Rings Copper Heart Geometric Antique Silver Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $2.05
-65%$2.05
$0.72More Images





Wholesale Retro Hollow Women's Rings Copper Heart Geometric Antique Silver Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |





















