
Women's Retro Geometric Copper Ring 925 Sterling Silver Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $1.99
-65%$1.99
$0.70More Images







Women's Retro Geometric Copper Ring 925 Sterling Silver Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |





















