
Wholesale Copper Goldplated Fourleaf Clover Pendant Necklace And Bracelet Set Jewelry For Women With Plants And Flowers Pattern And O Word Chain
Wholesale Copper Goldplated Fourleaf Clover Pendant Necklace And Bracelet Set Jewelry For Women With Plants And Flowers Pattern And O Word Chain
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Four Leaf Clover,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 4g |
Original: $1.84
-65%$1.84
$0.64More Images







Wholesale Copper Goldplated Fourleaf Clover Pendant Necklace And Bracelet Set Jewelry For Women With Plants And Flowers Pattern And O Word Chain
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Four Leaf Clover,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Four Leaf Clover,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 4g |























