
Wholesale Copper Goldplated Ins Style Mushroom Pendant Necklace And Earrings Set For Women
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Mushroom,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Mushroom |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Fruit,Food |
| Weight | 5g |
Original: $3.06
-65%$3.06
$1.07More Images





Wholesale Copper Goldplated Ins Style Mushroom Pendant Necklace And Earrings Set For Women
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Mushroom,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Mushroom |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Fruit,Food |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Mushroom,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Mushroom |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Fruit,Food |
| Weight | 5g |























