
Wholesale Couple Ring 925 Sterling Silver Moissanite Heart Shape Set With Diamonds Minimalist Design
Wholesale Couple Ring 925 Sterling Silver Moissanite Heart Shape Set With Diamonds Minimalist Design
| Gender | Hand Ornaments,Couple Style |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Heart Shape |
| Size | 1 Carat Moissanite (Open) |
| Style | Minimalist,Ethnic,National Style |
| Weight | 3g |
Original: $15.25
-65%$15.25
$5.34More Images























Wholesale Couple Ring 925 Sterling Silver Moissanite Heart Shape Set With Diamonds Minimalist Design
| Gender | Hand Ornaments,Couple Style |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Heart Shape |
| Size | 1 Carat Moissanite (Open) |
| Style | Minimalist,Ethnic,National Style |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Hand Ornaments,Couple Style |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Heart Shape |
| Size | 1 Carat Moissanite (Open) |
| Style | Minimalist,Ethnic,National Style |
| Weight | 3g |























