
Wholesale Couple Ring 925 Sterling Silver With Star Pattern Plated Pt950 Gold
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Quality Of Precious Metals | Only |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Couple Style |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $20.75
-65%$20.75
$7.26More Images




Wholesale Couple Ring 925 Sterling Silver With Star Pattern Plated Pt950 Gold
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Quality Of Precious Metals | Only |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Couple Style |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Quality Of Precious Metals | Only |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Couple Style |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























