
Wholesale Double Ring Necklace 925 Sterling Silver Geometric Interlocking 14K Gold Plated Ochain For Women
Wholesale Double Ring Necklace 925 Sterling Silver Geometric Interlocking 14K Gold Plated Ochain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Japan And South Korea,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $15.35
-65%$15.35
$5.37More Images





Wholesale Double Ring Necklace 925 Sterling Silver Geometric Interlocking 14K Gold Plated Ochain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Japan And South Korea,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Japan And South Korea,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























