
Wholesale Earrings 925 Sterling Silver Inlaid Natural Sea Grain Stone Dropshaped Hollow Tassel Light Luxury Style
Wholesale Earrings 925 Sterling Silver Inlaid Natural Sea Grain Stone Dropshaped Hollow Tassel Light Luxury Style
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Treatment Process | Gem Inlaid |
| Weight | 25g |
Original: $48.31
-65%$48.31
$16.91More Images




Wholesale Earrings 925 Sterling Silver Inlaid Natural Sea Grain Stone Dropshaped Hollow Tassel Light Luxury Style
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Treatment Process | Gem Inlaid |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Treatment Process | Gem Inlaid |
| Weight | 25g |























