
Wholesale Earrings 925 Sterling Silver Minimalist Geometric Animal Zodiac Electroplated Women's Jewelry
Wholesale Earrings 925 Sterling Silver Minimalist Geometric Animal Zodiac Electroplated Women's Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $22.32
-65%$22.32
$7.81More Images


Wholesale Earrings 925 Sterling Silver Minimalist Geometric Animal Zodiac Electroplated Women's Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























