
Wholesale Earrings Copper Gold Rose Gold Silver Electroplated With Arrow Heart Geometric Letter Number Text Patterns
Wholesale Earrings Copper Gold Rose Gold Silver Electroplated With Arrow Heart Geometric Letter Number Text Patterns
| Gender | Sword Of Love,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper,Gold,Rose Gold,Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $3.82
-65%$3.82
$1.34More Images







Wholesale Earrings Copper Gold Rose Gold Silver Electroplated With Arrow Heart Geometric Letter Number Text Patterns
| Gender | Sword Of Love,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper,Gold,Rose Gold,Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Sword Of Love,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper,Gold,Rose Gold,Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























