
Wholesale Earrings S925 Sterling Silver Geometric Love Pendant Electroplated Platinum 18K Gold Women's Jewelry
Wholesale Earrings S925 Sterling Silver Geometric Love Pendant Electroplated Platinum 18K Gold Women's Jewelry
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 42g |
Original: $26.88
-65%$26.88
$9.41More Images






Wholesale Earrings S925 Sterling Silver Geometric Love Pendant Electroplated Platinum 18K Gold Women's Jewelry
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 42g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 42g |























