
Wholesale Electroplated Geometric Freshwater Pearl And Titanium Steel Necklace For Unisex Simple And Minimalist Style
Wholesale Electroplated Geometric Freshwater Pearl And Titanium Steel Necklace For Unisex Simple And Minimalist Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel,Freshwater Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 30g |
Original: $10.88
-65%$10.88
$3.81More Images





Wholesale Electroplated Geometric Freshwater Pearl And Titanium Steel Necklace For Unisex Simple And Minimalist Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel,Freshwater Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel,Freshwater Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 30g |













