
Wholesale Natural Freshwater Pearl Necklace Copper Accessories Near Circle Shape Bow Buckle
Wholesale Natural Freshwater Pearl Necklace Copper Accessories Near Circle Shape Bow Buckle
| Material Of Accessories | Copper |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pearl Classification | Freshwater Pearl |
| Pearl Diameter | 7Mm (Inclusive)-8Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Near Circle |
| Pendant Material | Pearls |
| Style | Natural |
| Weight | 72g |
Original: $15.18
-65%$15.18
$5.31More Images



Wholesale Natural Freshwater Pearl Necklace Copper Accessories Near Circle Shape Bow Buckle
| Material Of Accessories | Copper |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pearl Classification | Freshwater Pearl |
| Pearl Diameter | 7Mm (Inclusive)-8Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Near Circle |
| Pendant Material | Pearls |
| Style | Natural |
| Weight | 72g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material Of Accessories | Copper |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pearl Classification | Freshwater Pearl |
| Pearl Diameter | 7Mm (Inclusive)-8Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Near Circle |
| Pendant Material | Pearls |
| Style | Natural |
| Weight | 72g |













