
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Heart Zircon Pendant Necklace With Natural Freshwater Pearl Chain And Titanium Steel Electroplating
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Heart Zircon Pendant Necklace With Natural Freshwater Pearl Chain And Titanium Steel Electroplating
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon + Titanium Steel |
| Style | Light Luxury |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 500g |
Original: $10.23
-65%$10.23
$3.58More Images





Wholesale Women's Light Luxury Geometric Heart Zircon Pendant Necklace With Natural Freshwater Pearl Chain And Titanium Steel Electroplating
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon + Titanium Steel |
| Style | Light Luxury |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 500g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon + Titanium Steel |
| Style | Light Luxury |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 500g |













