
Wholesale Geometric Ferris Wheel Freshwater Pearl Necklace With Titanium Steel Gold Plated Chain For Women
Wholesale Geometric Ferris Wheel Freshwater Pearl Necklace With Titanium Steel Gold Plated Chain For Women
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Freshwater Pearl |
| Style | High Sense |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $10.31
-65%$10.31
$3.61More Images




Wholesale Geometric Ferris Wheel Freshwater Pearl Necklace With Titanium Steel Gold Plated Chain For Women
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Freshwater Pearl |
| Style | High Sense |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Freshwater Pearl |
| Style | High Sense |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |













