
Wholesale Fashion Animal Style Butterfly Rotating Open Adjustable Ring 925 Sterling Silver Electroplated For Women
Wholesale Fashion Animal Style Butterfly Rotating Open Adjustable Ring 925 Sterling Silver Electroplated For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Quality | About 2.38G |
| Processing Technology | Electroplating |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 5g |
Original: $21.38
-65%$21.38
$7.48More Images







Wholesale Fashion Animal Style Butterfly Rotating Open Adjustable Ring 925 Sterling Silver Electroplated For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Quality | About 2.38G |
| Processing Technology | Electroplating |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Quality | About 2.38G |
| Processing Technology | Electroplating |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 5g |























