
Wholesale Fashion Copper Earrings With 18K Gold Plated Enamel Glaze Ushaped And Peach Heart Pendant For Women
Wholesale Fashion Copper Earrings With 18K Gold Plated Enamel Glaze Ushaped And Peach Heart Pendant For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,U Shape,Geometry |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Original: $5.48
-65%$5.48
$1.92More Images




Wholesale Fashion Copper Earrings With 18K Gold Plated Enamel Glaze Ushaped And Peach Heart Pendant For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,U Shape,Geometry |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,U Shape,Geometry |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |























