
Wholesale Fashion Trendy Halloween Broom Hat Earrings Ear Clips Copper Electroplated Unisex Accessories
Wholesale Fashion Trendy Halloween Broom Hat Earrings Ear Clips Copper Electroplated Unisex Accessories
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Festival Elements |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 4g |
Original: $2.14
-65%$2.14
$0.75More Images





Wholesale Fashion Trendy Halloween Broom Hat Earrings Ear Clips Copper Electroplated Unisex Accessories
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Festival Elements |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Festival Elements |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 4g |























