
Wholesale Female Gourd Clavicle Chain Necklace 925 Sterling Silver With Hetian Jade Gourd Pendant Electroplated
Wholesale Female Gourd Clavicle Chain Necklace 925 Sterling Silver With Hetian Jade Gourd Pendant Electroplated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver,Hetian Jade |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 5.27G |
| Styling | Gourd |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $24.13
-65%$24.13
$8.45More Images




Wholesale Female Gourd Clavicle Chain Necklace 925 Sterling Silver With Hetian Jade Gourd Pendant Electroplated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver,Hetian Jade |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 5.27G |
| Styling | Gourd |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver,Hetian Jade |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 5.27G |
| Styling | Gourd |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























