
Wholesale Geometric Dropshaped Triangle Design Long Necklace For Women With Faceted Glass Stone And Zircon In Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated
Wholesale Geometric Dropshaped Triangle Design Long Necklace For Women With Faceted Glass Stone And Zircon In Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated
| 1 | High-End Accessible Luxury Niche Necklace |
|---|---|
| 2 | Jewelry |
| 3 | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $6.78
-65%$6.78
$2.37More Images










Wholesale Geometric Dropshaped Triangle Design Long Necklace For Women With Faceted Glass Stone And Zircon In Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated
| 1 | High-End Accessible Luxury Niche Necklace |
|---|---|
| 2 | Jewelry |
| 3 | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | High-End Accessible Luxury Niche Necklace |
|---|---|
| 2 | Jewelry |
| 3 | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 30g |























