
Wholesale Geometric Gem Set 925 Sterling Silver Ring For Women
| Gender | Circle,Unisex |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Geometric |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Circle |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $41.73
-65%$41.73
$14.61More Images






Wholesale Geometric Gem Set 925 Sterling Silver Ring For Women
| Gender | Circle,Unisex |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Geometric |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Circle |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Circle,Unisex |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Geometric |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Circle |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 30g |























