
Wholesale Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated 18K Gold Women's Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 37g |
Original: $2.54
-65%$2.54
$0.89More Images









Wholesale Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated 18K Gold Women's Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 37g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 37g |























