
Wholesale Gold Plated Constellation Geometric Pattern Titanium Steel Pendant Necklace For Women
Wholesale Gold Plated Constellation Geometric Pattern Titanium Steel Pendant Necklace For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Constellation,Geometric Type |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Twelve Constellations |
| Weight | 30g |
Original: $2.75
-65%$2.75
$0.96More Images




























Wholesale Gold Plated Constellation Geometric Pattern Titanium Steel Pendant Necklace For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Constellation,Geometric Type |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Twelve Constellations |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Constellation,Geometric Type |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Twelve Constellations |
| Weight | 30g |























