
Wholesale Gold Plated Copper Geometric Double Circle Zircon Full Diamond Row Earrings For Women
Wholesale Gold Plated Copper Geometric Double Circle Zircon Full Diamond Row Earrings For Women
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 2g |
Original: $1.62
-65%$1.62
$0.57More Images






Wholesale Gold Plated Copper Geometric Double Circle Zircon Full Diamond Row Earrings For Women
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 2g |























