
Wholesale Gold Plated Copper Starfish And Conch Shell Design Ear Bone Stud Earrings For Women
Wholesale Gold Plated Copper Starfish And Conch Shell Design Ear Bone Stud Earrings For Women
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Original: $1.37
-65%$1.37
$0.48More Images








Wholesale Gold Plated Copper Starfish And Conch Shell Design Ear Bone Stud Earrings For Women
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |























