
Wholesale Jewelry 925 Sterling Silver Love Water Drops Bell Pattern Necklace Earrings For Women With Diamond Design And Platinum 18K Gold Electroplating
Wholesale Jewelry 925 Sterling Silver Love Water Drops Bell Pattern Necklace Earrings For Women With Diamond Design And Platinum 18K Gold Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $16.56
-65%$16.56
$5.80More Images








Wholesale Jewelry 925 Sterling Silver Love Water Drops Bell Pattern Necklace Earrings For Women With Diamond Design And Platinum 18K Gold Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























