
Wholesale Jewelry 925 Sterling Silver Petal Pendant O Shaped Chain 14K Gold Plated Fresh Flower Design
Wholesale Jewelry 925 Sterling Silver Petal Pendant O Shaped Chain 14K Gold Plated Fresh Flower Design
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fresh And Fresh,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $14.05
-65%$14.05
$4.92More Images



Wholesale Jewelry 925 Sterling Silver Petal Pendant O Shaped Chain 14K Gold Plated Fresh Flower Design
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fresh And Fresh,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fresh And Fresh,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























