
Wholesale Jewelry Animals Zodiac 925 Sterling Silver Moissanite Forest Antler Pendant Set With Cross Chain
Wholesale Jewelry Animals Zodiac 925 Sterling Silver Moissanite Forest Antler Pendant Set With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Quality Of Precious Metals | About 3.8g |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $34.45
-65%$34.45
$12.06More Images



Wholesale Jewelry Animals Zodiac 925 Sterling Silver Moissanite Forest Antler Pendant Set With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Quality Of Precious Metals | About 3.8g |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Quality Of Precious Metals | About 3.8g |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























