
Wholesale Jewelry Butterfly Style S925 Sterling Silver 18K Gold Plated Natural Colored Gem Set Necklace Jewelry Set
Wholesale Jewelry Butterfly Style S925 Sterling Silver 18K Gold Plated Natural Colored Gem Set Necklace Jewelry Set
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Minimalist,Animals |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |
Original: $22.43
-65%$22.43
$7.85More Images

















Wholesale Jewelry Butterfly Style S925 Sterling Silver 18K Gold Plated Natural Colored Gem Set Necklace Jewelry Set
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Minimalist,Animals |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Minimalist,Animals |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |























