
Wholesale Jewelry Clavicle Chain Necklace Pendant Highend Luxury 925 Sterling Silver 18K Gold Plated Geometric Design Set With Gems
Wholesale Jewelry Clavicle Chain Necklace Pendant Highend Luxury 925 Sterling Silver 18K Gold Plated Geometric Design Set With Gems
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Light Luxury Design Mesh,Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Suit | Necklace,Earrings,Rings,Jewelry Three-Piece Set |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |
Original: $27.26
-65%$27.26
$9.54More Images
































Wholesale Jewelry Clavicle Chain Necklace Pendant Highend Luxury 925 Sterling Silver 18K Gold Plated Geometric Design Set With Gems
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Light Luxury Design Mesh,Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Suit | Necklace,Earrings,Rings,Jewelry Three-Piece Set |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Light Luxury Design Mesh,Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Suit | Necklace,Earrings,Rings,Jewelry Three-Piece Set |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |























