
Wholesale Jewelry Cross Tassel Pendant Necklace 925 Sterling Silver Geometric Electroplated For Girls
Wholesale Jewelry Cross Tassel Pendant Necklace 925 Sterling Silver Geometric Electroplated For Girls
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $24.31
-65%$24.31
$8.51More Images






Wholesale Jewelry Cross Tassel Pendant Necklace 925 Sterling Silver Geometric Electroplated For Girls
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























