
Wholesale Jewelry Fashion Geometric 925 Sterling Silver Cross Pendant Necklace For Women With Platinum And 18K Gold Electroplating
Wholesale Jewelry Fashion Geometric 925 Sterling Silver Cross Pendant Necklace For Women With Platinum And 18K Gold Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $29.36
-65%$29.36
$10.28More Images






Wholesale Jewelry Fashion Geometric 925 Sterling Silver Cross Pendant Necklace For Women With Platinum And 18K Gold Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























