
Wholesale Jewelry Fashion Letters Stainless Steel 18K Gold Plated Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Original: $2.93
-65%$2.93
$1.03More Images




























Wholesale Jewelry Fashion Letters Stainless Steel 18K Gold Plated Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |























