
Wholesale Jewelry Geometric Style Eagle Coin 925 Silver Electroplated Bead Chain Necklace For Men And Women
Wholesale Jewelry Geometric Style Eagle Coin 925 Silver Electroplated Bead Chain Necklace For Men And Women
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | 4.3G |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $18.14
-65%$18.14
$6.35More Images




Wholesale Jewelry Geometric Style Eagle Coin 925 Silver Electroplated Bead Chain Necklace For Men And Women
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | 4.3G |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | 4.3G |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























