
Wholesale Jewelry Insects Geometric Mori Style Moonstone 925 Sterling Silver Pendant Necklace
Wholesale Jewelry Insects Geometric Mori Style Moonstone 925 Sterling Silver Pendant Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Mori,Geometry |
| Styling | Insects |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 3.8g |
Original: $24.60
-65%$24.60
$8.61More Images




Wholesale Jewelry Insects Geometric Mori Style Moonstone 925 Sterling Silver Pendant Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Mori,Geometry |
| Styling | Insects |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Mori,Geometry |
| Styling | Insects |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 3.8g |























